Wspieramy zdrowe nawyki mycia zębów z Fundacją Wiewiórki Julii

Fundacja Wiewiórki Julii to jedna z najprężniej rozwijających się Fundacji w Polsce.

Została założona w 2012 roku przez dr Dżulittę Kiworkową oraz Emmę Kiworkową. Inicjatywa ta wyniknęła z potrzeby serca i osobistego zaangażowania założycielek w stan jamy ustnej naszych najmłodszych pacjentów.

Fundacja Wiewiórki Julii rekomenduje szczoteczki Dr Scott.

Ostatnie lata były dla Fundacji czasem pełnym ciężkiej pracy i wielu osiągnięć. W ramach projektu „Podróże Julii” fundacja odwiedziła ponad 530 szkół i przedszkoli, przebadała blisko 40 000 dzieci, przeszkoliła prawie 25 000. Uczestniczyła w licznych wydarzeniach plenerowych oraz akcjach mających na celu promocję zdrowia, prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych nastawionych przede wszystkim na dzieci oraz osoby starsze. Jako pierwsi od 28 lat przeprowadzili badania stomatologiczne na tak szeroką skalę.

Wspólnie z TEB Edukacja – szkołą, w której kształcą się higieniści i asystenci stomatologiczni fundacja otworzyła 6 oddziałów Fundacji – w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Białymstoku, Rzeszowie i w Lublinie . Wolontariusze mają za zadanie szkolić i edukować dzieci z oddziałów przedszkolnych. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział blisko 25 000 dzieci.

Firma Hydrex wraz ze szczoteczkami Dr Scotta od lat wspiera aktywnie fundację. Dr Scott to szczotki, które uczą czasu mycia zębów, dzięki timerowi, a ich atrakcyjność uprzyjemnia zdrowe nawyki od najmłodszych lat.

© 2022 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o., Al. Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa