Pink Test zdobywa nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości 2020

Uwaga, uwaga!

Głosami konsumentów marka PINK TEST zdobyła złote godło zajmując w IX edycji programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020  I miejsce w kategorii „Testy ciążowe”. 

To nie pierwsza tego typu nagroda dla najbardziej rozpoznawalnej marki testów ciążowych na rynku, jakim jest Pink.

Pink wielokrotnie zdobywał nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości w latach wcześniejszych.

Pink test liderem jakości

O PROGRAMIE:
KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki w którym o 100% wyników decydują konsumencki. To oni w toku badań obdarzając zaufaniem konkretne marki i produkty decydują o przyznaniu złotego, srebrnego i brązowego godła Konsumencki Lider Jakości 2020. Za każdym medalem stoją rzeczywiste głosy i zaufanie klientów i konsumentów dlatego jest ono wiarygodną gwarancją i dodatkowym sygnałem dla rynku, iż produkty nim sygnowane są rokrocznie obdarzane zaufaniem przez miliony Polaków.

Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną i właśnie na łamach ekonomicznego dziennika nr 1 w Polsce przybliżane są sylwetki zwycięzców poszczególnych kategorii.

BADANIA KONSUMENCKIE:
W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Organizator mówi:

Nie tylko identyfikujemy Liderów, ale też zbieramy wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie nasze przynosi wiedzę o tym dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Wiemy również, jakie skojarzenia budzą, wśród konsumentów, marki brane pod uwagę w badaniu. Każda kolejna edycja badania realizowana jest na większej próbie badawcze zarówno online jak i face to face. Ogólna próba badania w roku 2020-tym to 16 705 osób.

Dziękujemy naszym klientkom za tę nagrodę !

© 2022 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o., Al. Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa