Miniclinic na Top Medical Trends 2019.

Kongres Top Medical Trends 2019 to już trzynasta edycja konferencji medycznej skierowanej do szerokiego grona specjalistów.
Jak zwykle organizatorzy stawiali na interdyscyplinarność, czego wyrazem było kilkadziesiąt sesji z wybranych dziedzin medycyny. Wykłady wygłosił kwiat polskiej medycyny: konsultanci krajowi i wojewódzcy, kierownicy najlepszych klinik. Uczestnicy, podobnie jak w latach ubiegłych, mogli liczyć na ciekawe warsztaty. Lekarze usłyszeli o najnowszych standardach postępowania i wytycznych rekomendowanych przez krajowe i międzynarodowe gremia. 

Miniclinic na Top Medical Trends.

Dla Miniclinic, marki Hydrex Diagnostics, kongres to doskonała okazja, aby zaprezentować portfolio swoich produktów, wyprzedzających oczekiwania rynkowe.

Miniclinic to nie tylko doświadczony i uznany producent szybkich testów medycznych typu point-of-care, ale również dystrybutor najwyższej jakości aparatów diagnostycznych do profesjonalnego użytku. Oferta firmy skierowana jest do lekarzy i pracowników placówek medycznych. Kongres Top Medical Trends 2019 umożliwił Miniclinic zaprezentowanie najnowszych aparatów, dostępnych również na: www.miniclinic.pl .

Dziękujemy organizatorom za wsparcie!

© 2018 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k., ul. T. Zana 4, 04-313 Warszawa