Hydrex wspiera świadome mamy.

Projekt ŚWIADOMEJ MAMY, który powstał w 2010 roku dedykowany jest wszystkim kobietom, które są już szczęśliwymi mamami lub niedługo nimi będą. Podczas warsztatów rodzice mogą wymieniać się doświadczeniami oraz zasięgać specjalistycznych porad. Swoją wiedzą dzielą się lekarze i eksperci, reprezentujący między innymi takie dziedziny jak: ginekologia, położnictwo, logopedia, fizjoterapia, chustonoszenie, laktacja, doradztwo prawne. Spotkania podzielone są na osobne panele – dla obecnych rodziców, na który zapraszamy z maluszkami, a także panel dla kobiet w ciąży z partnerami. Podczas spotkań Świadomej Mamy jest czas na zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy zapoznają się z zasadami: chustonoszenia, kąpieli, przewijania, karmienia oraz masażu Shantala. Spotkania ŚWIADOMEJ MAMY urozmaicają osoby prowadzące, które same spełniają się w roli mamy. Dotychczas warsztatom towarzyszyły: Monika Mrozowska, Katarzyna Bujakiewicz, Aleksandra Woźniak, Jolanta Fraszyńska, Małgorzata Pieńkowska, Karina Kunkiewicz, Piotr Ligienza, Paulina Holtz.

Partnerem spotkania w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie w dniu 28.03. 2019 był Hydrex Diagnostics. Produkty oferowane przez firmę i zaprezentowane podczas konferencji, takie jak testy ciążowe, diagnostyczne, nebulizatory, termometry cieszyły się dużym zainteresowaniem mam. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak… super pomoc na kleszcze. Mała kieszonkowa apteczka, niezbędna w torebce każdej mamy.

Dziękujemy Dorocie Jaworskiej za wspaniałą organizację i możliwość wsparcia tak szczytnego celu jakim jest propagowanie mądrego macierzyństwa.

© 2018 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k., ul. T. Zana 4, 04-313 Warszawa