Pracownicy Hydrex Diagnostics na rzecz zwierząt, osób starszych i WOŚP!

W tym roku po raz pierwszy – ale na pewno nie po raz ostatni – pracownicy Hydrex Diagnostics, podczas corocznej konferencji podsumowującej miniony rok zorganizowali aukcję charytatywną.

Aukcja została zorganizowana we własnym, firmowym gronie, a całkowity dochód z aukcji został przekazany na cele charytatywne, w tym roku na rzecz zwierząt, osób starszych i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nietypowość całej akcji polegała na tym, że nie wolno było na aukcji sprzedawać przedmiotów, które można kupić – na sprzedaż mogły być wystawione tylko i wyłącznie: usługi lub przedmioty wykonane własnoręcznie lub wymagające od osoby wystawiającej dodatkowego osobistego zaangażowania.

Tym sposobem na aukcji znalazły się m.in.: 1 dzień na stanowisku Prezesa :), zaproszenie na strzelnicę i strzelanie z wojskowego karabinka Beryl, własnoręcznie wykonana kasetka na biżuterię a nawet wycieczka rowerowa z Mistrzem Świata w kolarstwie górskim XC 12H!

Całkowity dochód z aukcji wyniósł aż 15.040 PLN – pracownicy wylicytowali przedmioty i usługi za 7520 PLN, a firma dołożyła „z własnej kieszeni” drugie tyle.

Przekazanie zebranej kwoty odbyło się także demokratycznie – pracownicy głosowali na które fundacje powinna zostać przeznaczona uzyskana z aukcji suma.

W tym roku zebrane pieniążki trafiły do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Fundacji „Pod Dębem”.

Już dziś jesteśmy ciekawi jakie pomysły będzie miała załoga Hydrex’u w przyszłym roku!

© 2022 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o., Al. Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa