Polskie Centrum Badań i Certyfikacji wyróżniło Hydrex za współpracę

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to instytucja z ponad 60-letnim doświadczeniem w obszarze certyfikacji systemów zarządzania, badań i certyfikacji wyrobów; członek Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNet (International Quality Net).

PCBC jako jedyne reprezentuje Polskę w pracach Komitetu Unii Europejskiej ds. Oznakowania Ekologicznego EUEB (European Union Ecolabelling Board) i jest członkiem międzynarodowych organizacji działających w obszarze badań i certyfikacji: Międzynarodowego Systemu Certyfikacji Wyrobów Elektrotechnicznych IECEE (International Electrotechnical Commission for Electrical Equipment) oraz Europejskiego Systemu Certyfikacji Wyrobów Elektrotechnicznych CCA(CENELEC Certification Agreement).

Dlatego czujemy się szczególnie zaszczyceni, że podczas tegorocznefo XXII Dnia Jakości PCBC zdecydowało się wyróżnić m.in. Hydrex Diagnostics za jakość współpracy i zachowanie najwyższych standardów – dziękujemy! To dla Nas dodatkowa motywacja do podnoszenia sobie poprzeczki również i w tym roku!

© 2018 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k., ul. T. Zana 4, 04-313 Warszawa