Hydrex Diagnostics obchodzi 30 urodziny!

W tym roku Hydrex Diagnostics obchodzi swoje już 30 urodziny!

30 lat minęło…

W tym roku minęło 30 lat od czasu, kiedy wprowadziliśmy na rynek nasze pierwsze odczynniki do diagnostyki profesjonalnej i płyty do manualnego oznaczania grup krwi.

Od tej chwili nasze produkty znajdują się w większości szpitali, centrów krwiodawstwa i laboratoriów diagnostycznych.

W tym roku mija także już 10 lat, odkąd zaprezentowaliśmy naszą markę Domowe Laboratorium – domowe testy diagnostyczne dla użytkowników indywidualnych – w tym testy ciążowe i owulacyjne, które znajdują się obecnie w większości aptek w kraju.

W naszym portfolio znalazły się w tym czasie również marki DrScott – szczoteczki do zębów dla dzieci i Controly – aparaty do diagnostyki domowej: termometry, ciśnieniomierze, nebulizatory.

Technologia, której można zaufać…

Zarówno w obszarze odczynników diagnostycznych jak i aparatów do domowego monitorowania stanu zdrowia, jesteśmy pewni naszej jakości: od 2003 r. wszystkie nasze działania są zgodne z normą PN-EN ISO 9001, 

a od 2009 r. również z normą PN-EN ISO 13485.

Jutro zaczyna się dzisiaj…

Obecnie jesteśmy nadal firmą rodzinną, która – nieprzerwanie od 1987 roku – dąży nie tylko do utrzymania najwyższej jakości swoich produktów, ale również nieustannie poszukuje nowych, lepszych rozwiązań.

Zapraszamy do naszego świata – świata domowej i profesjonalnej diagnostyki!

 

© 2018 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k., ul. T. Zana 4, 04-313 Warszawa