WERSJA JĘZYKOWA: PL

Praca nad nowymi rozwiązaniami nie kończy się nigdy

Rozwój naszej firmy jest procesem, który nie może się zakończyć. Wciąż jest wiele do zrobienia, wciąż trzeba się doskonalić, żeby wyprzedzić chorobę.

Badania i rozwój
Aktualności

Nasza działalność

U podstaw działalności naszej firmy leży przekonanie, że jakość produktów diagnostycznych jest zawsze ważniejsza od zysku firmy.

Priorytetem w wykonywaniu codziennych obowiązków poczawszy od fazy produkcji aż po sprzedaż jest przeświadczenie, dla naszych klientów liczy się tylko jedna rzecz - prawidłowy wynik testu.  Zaufanie klientów w naszej branży traci się tylko raz.  

Odpowiedzialne podejście do zadania,  jakim jest wspomaganie profilaktyki zdrowotnej i pomoc w prawidłowym rozpoznaniu chorób, wymaga od nas ciągłego poszukiwania i doskonalenia rozwiązań w zakresie diagnostyki medycznej.    

Efektem naszych wysiłków jest konsekwentne i systematyczne wprowadzanie na rynek nowych i udoskonalonych produktów.

Zachęcamy do dzielenia się z nami spostrzeżeniami na temat naszych produktów a także służymu pomocą w przeprowadzeniu testu oraz jego interpretacji pod numerem infolini: 0 801 000 977

Jednocześnie w trosce o najwyższą jakość produktów nasze Laboratorium Kontroli Jakości czuwa nad utrzymaniem jak najwyższych standardów.

Od 2003 roku wszystkie nasze działania są zgodne z normą ISO 9001 oraz posiadamy System Zarządzania Jakością zgodnie z normami ISO  9001 i 13485

Z przyjemnością informujemy, że firma Hydrex została oficjalnym dystrybutorem obuwia profesjonalnego marki WOCK

Buty WOCK
 

więcej →
HYDREX DIAGNOSTICS Sp. o.o. Sp. k. • Ul. Tomasza Zana 4 • 04-313 Warszawa • tel. +48 22 673 13 60 • fax +48 22 673 13 54 • e-mail: info@hydrex.pl